Aptauja par atlīdzības noteikšanu VID 2019.gadā.

Labdien!

Vai beidzot VID Personālvadības pārvalde ir apņēmusies noskaidrot, cik ierindas muitniekam ir jāsaņem uz rokas mēnesī, lai tas varētu uzturēt bērnus, samaksāt kredītu par dzīvokli, labot mašīnu, utt.?

Protams, ka nē. Izskatās, ka tiek imitēta darbība. Var jau bļaut cik grib – halva, halva, no tā mutē saldāks nepaliks. Bērni nepabarosies no tā, ka priekšnieks skaidrāk izskaidros, ka nebūs šogad algas pielikuma, ka Tu nesi “atslēgs cilvēks”, bet notiek sarakste ar Finanšu ministriju par atalgojuma politiku. Ja jau būtu vēlēšanās noskaidrot VID darbinieku patieso viedokli no dažādiem aspektiem, bija iespējams sagatavot nopietnu aptauju, ar kuras rezultātiem iepazīstināt Finanšu ministriju.

Pietiks kult tukšus salmus. Ja esam neapmierināti, tad mums ir jārīkojas un jācīnās par savām tiesībām. Vairāk skatīt video pielikumā vai:

Aicinu agrāk vai vēlāk visus gatavoties streikam. Nesūtiet e-pastus, bet runājiet ar saviem tuvākajiem kolēģiem, kas šeit ir maināms un kā. Iedrošiniet tos, kas retāk paceļ galvas un neuzdrošinās paust savu viedokli. Neļaujieties, ka vadība Jūs iebaida.Apzinieties savas tiesības streikot.

Manuprāt, mums ir tikai divas alternatīvas: vai nu streiks, vai:

1. Šogad muitnieki beidzot dosies izdienas pensijā;
2. Būs apstiprināts grafiks muitnieku algu palielinājumam.

Ar cieņu
Edgars Mazuls

VID Muitas pārvaldes
„Neatkarīgā muitnieku arodbiedrība” valdes priekšsēdētājs

MVB pilnībā atbalsta muitas darbinieku centienus izcīnīt izdienas pensijas, darba algas pielikumu.