Par izdienas pensijām

Gada nogalē Finanšu ministrija ir sarūpējusi mums visiem patīkamu ziņu. Esam saņēmuši apstiprinājumu, ka ministrija konceptuāli neiebilst pret izdienas pensiju piešķiršanu VID amatpersonām ar speciālām dienesta pakāpēm (sk. pielikumā).

Lai arī nav zināms, kāds būs Ministru kabineta un Saeimas atbildīgo komisiju viedoklis, tomēr ir patīkami secināt, ka par nozari atbildīgā ministrija ir ieklausījusies un ņēmusi vērā VID viedokli.

Īpašs paldies VID ģenerāldirektores konsultantam juridiskajos jautājumos Mārim Knokam par izrādīto atbalstu diskusijā ar Finanšu ministriju par izdienas pensijām.

Informējam, ka pēc atliktā muitnieku streika ir notikusi arī pirmā kolektīvā interešu strīda izšķiršanas izlīgšanas komisijas sēde (sk. pielikumā Izlīguma sarunu protokols ).

Arodbiedrība turpina uzmanīgi sekot līdzi izdienas pensiju likumprojekta virzībai un ir gatava jebkurā brīdī rīkoties.

Aicinām visus nebūt pasīviem un veikt arī savu ieguldījumu cīņā par izdienas pensijām, turpinot vākt parakstus portālā https://manabalss.lv/i/1232 . Lai labākie pateicības vārdi un laba vēlējumi no mūsu draugiem un sadarbības partneriem ir viņu paraksts portālā par izdienas pensiju noteikšanu arī Finanšu, Muitas policistiem un muitniekiem!

“Neatkarīgā muitnieku arodbiedrība” no sirds novēl visiem laimīgu Jauno 2018.gadu!

Kāda būs Tava likumā atļautā rīcība,lai panāktu mums pienākošās sociālās garantijas?

 

Ar cieņu

Edgars Mazuls

VID Muitas pārvaldes

“Neatkarīgā muitnieku arodbiedrība” valdes priekšsēdētājs