Neatkarīgās muitnieku arodbiedrības

VID Muitas pārvaldē netrūkst kolēģi, kuri ir sociāli aktīvi brīvajā laikā. Latgales MKP daļā strādā puiši, kuri vienreizēji muzicē un rada kvalitatīvu rokmūziku. Noteikti YouTube noskatieties kādu no grupas Metrs priekšnesumiem https://www.youtube.com/watch?v=fnh-Bhy0WI8 un ielieciet atzīmi, ka patīk – cid:image002.png@01D300A9.A15F80A0.

VID Muitas pārvaldes Muitas laboratorijā strādā amatpersona, kura cīnoties par sava bērna tiesībām ir spējuši Rīgā oficiāli noorganizēt protesta akciju.

Mūsos mājo potenciāls, kuru līdz šim neesam atmodinājuši, cīnoties par savām tiesībām uz cilvēka cienīgu atalgojumu.

Izrādījās, ka 941 muitnieku un muitas policistu paraksti apliecinot petīciju, kas 2017.gada 15.maijā tika iesniegta Ministru prezidentam Mārim Kučinskim, nebija pietiekoši, lai jautājumu virzītu par izdienas pensiju ieviešanu. Mums šobrīd nav ticība tam, ka izstrādātais likumprojekts tiks jebkad virzīts, jo līdzīgos apstākļos 2006.gadā netika tālāk virzīts iepriekš izstrādātais un Valsts sekretāru sanāksmē izsludinātais likumprojekts muitas amatpersonu izdienas pensiju jomā.

No Latgales MKP daļas kolēģa ir saņemts priekšlikums turpināt cīnīties, uzsākot parakstu vākšanu likumprojektam par izdienas pensijām finanšu, muitas policistiem un muitniekiem portālā https://manabalss.lv/par-izdienas-pensiju-noteiksanu-ari-finansu-muitas-policistiem-un-muitniekiem/show vaihttps://manabalss.lv/i/1232

Iniciatīvu atbalsta Latvijas valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrība, Neatkarīgā muitnieku arodbiedrība, VID muitas darbinieku arodbiedrība, Muitas veterānu biedrība. Ja nebūs mūsu aktīvas kopīgas rīcības nebūs ne izdienas pensijas, ne atalgojums, lai varētu dzīvot cilvēka cienīgos apstākļos.

Novēlu visiem klausoties grupas Metrs dziesmu Predestinācija rast jaunas idejas turpmākajām sociālajām aktivitātēm! Ir atbalstāmas jebkuras nevardarbīgas pretošanās metodes! Nebaidīsimies izdomāt un realizēt dažādas cīņas metodes par savām tiesībām. Izdzīvo un uzvar aktīvākie!

Ja savāksim 10 tūkstošu parastu, izdienas pensiju likumprojekts tiks iesniegts Saeimai. Lai nobalsotu, ir jāautorizējas ar internetbankas starpniecību. Noteikti rodiet iespēju nobalsot! Obligāti pārsūtiet šo saiti saviem radiem un draugiem. Ja strādājot izdariet labus darbus, labāk, ja klientu pateicība nevis tiek publicēta VID iekšējā mājas lapā, bet klients nobalso (vai arī izdara abus)- cid:image003.png@01D300A9.A15F80A0 https://manabalss.lv/par-izdienas-pensiju-noteiksanu-ari-finansu-muitas-policistiem-un-muitniekiem/show ; https://manabalss.lv/i/1232

STREIKS – mūsu atbilde zemajām algām!*

Ar cieņu,
Edgars Mazuls

VID Muitas pārvaldes
“Neatkarīgā muitnieku arodbiedrība” valdes priekšsēdētājs

* Streika pieteikšana un norise ir veicama tikai, ievērojot Streika likumu, bet vārda brīvību mums katram garantē Satversme.